Kedves Szülők! Kedves Tanulók!

A 2021. február 22-én az Országgyűlés meghosszabbította a járvány miatti veszélyhelyzetet, melynek eredményeképpen „A veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedések második üteméről” szóló kormányrendelet rendelkezései is érvényben maradnak.

A jelenlegi ismereteink szerint a fenti rendelkezésben előírt korlátozások 2021. március 15-ig kerültek meghosszabbításra.

A fenti rendelkezés alapján iskolánkra vonatkozóan az alábbi tájékoztatást adom.

1.) Iskolánkban az oktatás digitális munkarendben folytatódik 2021. március 01-től.

2.) A tömbösített jelenléti gyakorlatok 2021. március 1-től a megszokott rend szerint folytatódnak.

3.) A 11. és 13. szakképző évfolyamosoknak (11.A. 11.B, 11.L, 11.V, 13.E) 2021. március 2-4. között jelenléti gyakorlat és szakmai vizsgára felkészítő konzultáció lesz az iskolában az eddigi rend szerint, kis csoportos formában.

4.) Külön beosztás szerint, kiscsoportos formában érettségi vizsgára felkészítő foglalkozásokat szervezünk a 12.C és a 13.D osztályos tanulóknak 2021. március 2-4. között.

5.) A kollégistáknak beérkezés a kollégiumba március 1-én, hétfőn este 19.30-ig.

6.) A 10. osztályos szakképzős tanulókat a jövő héten értesítjük a további beosztásról.

7.) Kérek Mindenkit, hogy kövesse az iskola honlapján, és a facebook oldalán megjelenő információkat, valamint az osztályfőnököktől kapott tájékoztatásokat.

Jó tanulást és jó egészséget kívánok Mindenkinek!

Ásotthalom, 2021. február 27.

Andrésiné dr. Ambrus Ildikó