GINOP 6.2.3
Költségvetési szervek pályázatos épületenergetikai fejlesztései

KEHOP-5.2.10-16-2016-00102

A felújítás 2017 augusztusában kezdődött meg. A kivitelező jó munkaszervezésének köszönhetően a nyílászáró cserékre még a nyári szünet időszakában sor került, így a felújítási munkák a tanévkezdést nem akadályozták.

A szakképzési intézmények átfogó megújítása az alapkészségek fejlesztése és a lemorzsolódás csökkentése érdekében

Magyarország Kormánya a Partnerségi Megállapodásban célul tűzte ki az egész életen át tartó
tanulásban való részvétel ösztönzését, amelyhez jelentősen hozzájárul a Vidékfejlesztési Program
„VP1-1.1.1-17 Agrárgazdasági képzések és felkészítő tréningek” című felhívása.

Iskolánk, a Bedő Albert Erdészeti Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 21 tanulója és 3 pedagógusa a Határtalanul! program keretében 2018. október 8-12-e között tanulmányi kiránduláson vett részt Erdélyben, Csíkszeredán. 2019 áprilisában pedig intézményünk fogadja majd a csíkszeredai Venczel József Szakközépiskola diákjait és kísérő pedagógusait. Fogadó iskolánk színvonalas programot állított össze számunkra, amely a szakmai programok keretében ismertette meg velünk a környék természeti értékeit.

"Agrárgazdasági képzések és felkészítő tréningek" VP1-1.1.1-17 kódszámú, 1844603224 azonosítószámú pályázat

Iskolánk jelenleg az alábbi pályázatokban vesz részt

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

A programokon résztvevő 50 diákunk számára heti rendszerességgel kerül sor, több csoportbana 15 helyi pedagógusunk közreműködésével a választott témák feldolgozására, angol nyelviórák, a délutáni foglalkozások és a tantárgyi fejlesztések keretében. A tanórán kívüli vagyegész napos iskolán kívüli tanulmányi, kulturális és szabadidős programok szervezése, akulturális rendezvényeken való részvétel további színes programokat ad majd iskolánkdiákjainak, pl.: Ópusztaszer, Szegedi városnézés, múzeumok, színház, mozi, fürdők, Budapest,Mórahalom, lovaglás, túra, sport, farsang, Bugac, vadaspark stb.

Erdész elődök nyomdokain
című
Együtt, testvérként – iskolaközi szemléletformáló program
(EFOP-3.1.8.- 16)